Vyhledání úniku kapalin

V případě, že zjistíte že máte problém s únikem vody​ (kapalin)​​ tak jste na správném místě. My Vám pomůžeme zjistit odkud Vám voda odtéka a rychle a efektivně určíme místo úniku. Jak hledání úniku vody probíhá? Při hledání místa nám pomáhá speciální formovací plyn který si dokáže poradit i ve velmi těžkých podmínkách. Do potrubí napustíme plyn a poté zjišťujeme odkud se dostává na povrch. Díky této metodě jsme schopni téměř přesně určit místo úniku a Vám tak ušetřit množství peněz za zničení objektu při hledání. Umíme si poradit s betonem, asfaltem, trávníkem a tak dále. Vzhledem k tomu, že velmi často není v době havárie dostupná ani dokumentace kudy potrubí vede tak i pro tento případ je plyn výborná varianta. V případě, že máte nyní problém s únikem vody ihned se nám ozvěte ať Vám můžeme co nejrychleji pomoci.

Umíme Vám pomoci i při prasklém podlahovém topení nebo například při úniku vody z bazénu. Rozhodně Vám tyto nepříjemné zážitky nepřejeme, ale pokud se již stanou tak my Vám pomůžeme tento problém rychle vyřešit. ​​Naše výhody jsou časová flexibilita a přijedeme za Vámi po celé České republice.

Řešíte lokalizaci úniku vody? My Vám s vyhledáním místa úniku pomůžeme. Zjištění místa úniku vody je pro většinu lidí velmi komplikované, my však máme řešení. Pomůžeme Vám s vyhledáním úniku vody z potrubí i s hledáním míst poškozených rozvodů. Obraťte se na nás!